O nas

Agencja social media marketingu i fotografii panoramicznej

Andrzej Salski

Andrzej-Salski-Foto

6 lat doświadczenia na rynku mediów interaktywnych i marketingu, m.in. w dużych agencjach reklamowych: Brain Sp. z o. o., Cheil Worldwide. Współtworzenie i realizacja strategii działań w społecznościach internetowych dla takich klientów jak:

  • Hoop Cola – realizacja projektu „Kto ty jesteś? Polak mały”, zarządzanie społecznościami stron Odkręceni i Polak Mały na Facebooku.
  • Bez Tajemnic HBO – nagroda KTR w kategorii Creative Idea za kampanię serialu „Bez Tajemnic” w mediach społecznościowych.
  • Douglas Polska – wprowadzenie marki na polski rynek mediów społecznościowych.
  • Samsung Polska – opracowanie i realizacja strategii social media na stronach Facebook, Twitter, YouTube, ponad 10-krotny wzrost liczby fanów w przeciągu roku; I i III miejsce w rankingu Sotrender fanpage’y Samsung Polska i Telefony Samsung pod względem liczby fanów (maj 2013); bardzo pozytywny feedback od followersów na Twitterze („Wszystkie firmy powinny uczyć się od @SamsungPolska – najlepiej prowadzone profile w serwisach społecznościowych, interakcje z ludźmi i PR”).

Od lipca 2013 Rekomendowany Fotograf Google z licencją na wykonywanie zdjęć panoramicznych 360o w technologii Google Street View. Prywatnie zafascynowany nowymi technologiami, fotografią artystyczną, podróżami oraz sztukami walki.